Teksti suurus:

Ruumide rent

Pirita päevakeskuse suur saal, Metsavahi tee 4. Suure saali kasutamine kaks esimest tundi 50.00 eurot tund ning alates kolmandast tunnist 16 eurot. Kasutamine huvi- ja sotsiaaltegevuseks 12.00 eurot tund. Põranda pindala 94 m2. Majja sisenemisel on võimalik kasutada kaldteed, mida saab mugavalt kasutada ratastooliga kasutaja. Saali minnes ei ole treppe.
Suure saali kasutamine kaks esimest tundi 50.00 eurot tund ning alates kolmandast tunnist 16 eurot. Kasutamine huvi- ja sotsiaaltegevuseks 12.00 eurot tund. Põranda pindala 94 m2.

 

Pirita päevakeskuse kaminaruum, Metsavahi tee 4. Kaminaruumi kasutamine 20.00 eurot tund. Kasutamine huvi- ja sotsiaaltegevuseks 8.00 eurot tund. Põranda pindala 31 m2. Majja sisenemisel on võimalik kasutada kaldteed, mida saab mugavalt kasutada ratastooliga kasutaja. Kaminaruum on esimesel korrusel ja minnes ei ole treppe. Meie majas on köök, mille rendihind koos köögitehnikaga on 15 eurot tund.

Pirita päevakeskuse ringiruum, Metsavahi tee 4. Ringiruumi kasutamine 20.00 eurot tund. Kasutamine huvi- ja sotsiaaltegevuseks 8.00 eurot tund. Põranda pindala 31 m2. Ringiruum asub teisel korrusel ja siia toob meie külastajaid nii trepp kui lift.

Pirita päevakeskuse õppeklass, Metsavahi tee 4. Õppeklassi kasutamine 20.00 eurot tund. Kasutamine huvi- ja sotsiaaltegevuseks 8.00 eurot tund. Põranda pindala 22 m2. Ringiruum asub teisel korrusel ja siia toob meie külastajaid nii trepp kui lift.

Kui soovid rentida ruume Pirita Vaba Aja Keskuses, Pirita päevakeskuses, Pirita-Kose noortekeskuses või Mähe noortekeskuses, siis palun kontakteeru Evita Einaruga: telefoni teel 645 7626 või e-maili teel eviita.einaru@piritavak.ee

Ruumide kasutamiseks täida   TAOTLUS