Teksti suurus:

Õpitoad

VABASTAV HINGAMINE

Aeg: kolmel korral veel sel aastal kell 18.30-20.30 – 20. oktoober; 17. november; 15. detsember

Koht: Pirita päevakeskuse suures saalis

Juhendajad: Tiia ja Kristeli juhendatud hingamisseanss on kantud naiselikust energiast, mis on vaba survestamisest ja jõulisest pingutusest, sh tugev häälimine. Pingetest vabanemine saavutatakse lubamise ja lõdvestumise läbi turvalises ruumis hoitult.

Kristel on sertifitseeritud biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteemi (BBTRS) praktik, sertifitseeritud Zen Coach, sertifitseeritud teadveloleku koolitaja (mindfulness based stress reduction ehk MBSR) ning diplomeeritud psühhodraama rakendaja. Ta on nõustanud sadu kliente ning omab ise enam kui 20-aastast vaimse töö praktikat.
Tiia on sertifitseeritud biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteemi (BBTRS) ning erinevate kehatööde praktik. Läbinud mitmed joogaõpetaja kursused, Reiki koolitused ja Lomi Lomi massaaži õppe. Andmisrõõmu kogenud 10 aastat.

Sessioonile tulles sisened turvalisse ruumi, kus kõik jagatud lood ja kogemused jäävad ruumi. Jagada võib vaid iseenda kogemust.

NB! Hingamise seanss ei sobi sulle, kui: oled lapseoote; Sul esineb epilepsiat, glaukoomi, infarktioht, aneürism või diagnoositud vaimse tervise häire, sh depressioon või ärevushäire; oled hiljuti (viimase kuu jooksul) läbinud operatsiooni või mõne muu trauma

🌱 Lisainfo ja hind kodulehel: https://zencoaching.ee/hingamine/

Registreerumiseks kirjuta: kristel@zencoaching.ee või toomettiia@gmail.com.

DEMENTSUSEGA INIMESTE LÄHEDASTE TUGIGRUPP

Aeg: 27.oktoobril  kell 17:00

Koht: Pirita päevakeskus, Metsavahi tee 4

Juhendaja: Tugigruppi korraldab Dementsuse Kompetentsikeskus ning seda juhib Hanna – Stiina Heinmets

Sisu:  tugigrupp toimub dementsusega inimeste lähedastele. Tugigrupis jagatakse ühiseid rõõme ja muresid, proovitakse leida lahendusi tekkinud probleemidele. Tugigrupp on kõigile tasuta! Tugigrupp on konfidentsiaalne!

Registreerimine:  telefonil 55636076 või e-maili teel hsheinmets@gmail.com. Võimalik osaleda ka Zoomi teel.