Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

Linnalaager “Loov noor”

  • E, 14. juuni –
    R, 18. juuni

  • 09:45

  • Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3

  • 50€

Linnalaager “Loov noor”
14. juuni- 18. juuni
7-9 aastastele

NB! Hetkel on kohad täis.

Pirita Vaba Aja Keskus kutsub lapsi taas linnalaagritesse, kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaega põnevalt ja kasulikult sisustada.

Loova noore laagris rändame loovuse radadel. Loovus armastab mängu, meelerahu, liikumist ja loodust ning kõige sellega tegeleme ka selles laagris: liigume, meisterdame, avastame, mängime, kuulame, räägime, loome, katsetame ja mõtleme. Tegevused toimuvad Pirita rannas ja metsatukas, Pirita ja Kose Vaba Aja Keskuste siseruumides ning õuealadel. Lisaks toimuvad ka väljasõidud meelelahutusasutustesse ja loodusesse.

Laagrikava kokkupanemisel arvestatakse kehtivaid piiranguid seoses viiruse COVID-19 levikuga. Osalejatele võimaldatakse regulaarne kätepesu. Haigusnähtudega noor saadetakse koju!

Täpsem info ja kava saadetakse laagrisse registreerumisel!

Laagripäev algab kell 9.45 ja lõpeb kell 17.00.

Linnalaager sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet. Lõunane toitlustamine toimub St Patrick’s restoranis (Merivälja tee 5)

Laagris on 20 kohta. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Osalustasu 50 eurot.

Tulenevalt olukorrast riigis jälgime jooksvalt piiranguid ja nende leevendamist. Laagrivahetuste organiseerimisel võtame arvesse Eesti Vabariigi valituse poolt antud juhiseid.

Kui oleme sunnitud laagrivahetused tulenevalt Eesti Vabariigi valitsuse juhistest ära jätma, siis tagastame laagrikoha eest tasutud tasu.

  • Igal laagrilisel tuleb kaasa võtta isiklik joogipudel- vähendame võimalikku piisknakkuse ohtu.
  • Käte pesemine seebi ja sooja veega toimub pärast iga tegevust vastavalt juhistele, lisaks on majja sisenemisel tagatud käte desinfitseerimisvahendid.

Pärast registreerumist saadab andmebaas koheselt automaatse teate, et teie laps on registreeritud laagrisse ehk Pirita Vaba Aja Keskus on ankeedi kätte saanud. Automaatne teade on informatiivne ja ei kinnita laagri põhinimekirja pääsemist. Paari päeva jooksul võetakse Pirita Vaba Aja Keskuse töötaja poolt teiega e-posti teel uuesti ühendust ja teavitatakse, kas laps on pääsenud laagri põhinimekirja või reservkohale.
Kui laps on pääsenud põhinimekirja, siis Pirita Vaba Aja Keskus esitab lastelaagri koha broneerimise eest arve 15€, mida registreerujale laagrikoha hilisemal loobumisel ei tagastata. Enne laagri toimumist esitatakse arve 35€ laagrikoha lõplikuks tasumiseks. Arvete maksetähtaeg 3 päeva. Hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavate kohtade pileteid, iga päev sooja lõunat ja õhtuoodet.

Laagri osaleja ankeet saadetakse Teile e-mailile enne laagri toimumist või saab täita ka esimese laagripäeva hommikul kohapeal.

Täpsema päevaplaani saadame nädal enne laagrit kõigile osalejatele e-mailile.

Laagrisse registreerimine (NB! Algab 24.05 kell 10.00)

Mida laagrisse kaasa võtta:
• Isiklik veepudel on kohustuslik!
• Soovi korral tervislikud snäkid
• Riietus vastavalt ilmale, peakate
• Ühiskaart (Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub osaleja)

Laagrisse registreerumisel on vajalik märkida osaleja ees- ja perekonnanimi, vanus, kontaktisiku nimi, telefoninumber, e-maili aadress, arve saaja isikukood, arve saaja nimi, arve saaja e-maili aadress. Ankeedis saab registreerida kuni kolm last korraga.

Kontakt: noorsootoo@piritavak.ee, +372 520 5084