Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

Pirita Vaba Aja Keskuse linnalaagrid

  • E, 26. juuni –
    R, 18. aug.

  • 09:00

  • Pirita

  • 60€

Pirita Vaba Aja Keskus kutsub ka sel suvel linnalaagritesse, kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaega põnevalt ja aktiivselt sisustada.

Laagrivahetused toimuvad järgmiselt:

Laagrivahetus “Liikuv noor” vanusele 7-9 aastat toimub: 26.06-30.06

Laagrisse on oodatud kõik noored olenemata eelnevast sportlikust kogemusest ja füüsilisest vormist. Laagri eesmärk on läbi mänguliste tegevuste saada teadmisi erinevatest spordialadest ning neid ka ise läbi proovida. Laagrinädala jooksul tutvume erinevate liikumis- ja sportmängudega, orienteerume parkides ning matkame metsas. Mängime maastikumänge ning ilusate ilmade korral naudime veerõõme nii meres kui ka mere ääres. Ajutegevust treenime läbi mälumängude ja kuldvillakutega.

Laagrivahetus “Noor seikleja” vanusele 10-14 aastat toimub: 24.07-28.07 

Linnalaager “Noor seikleja” on sobilik aktiivsele noorele, kes otsib lõbusat vaba aja veetmise võimalust. Laagri eesmärk on veeta tervistav ja arendav nädal linnaruumis seigeldes.  Mängime maastikumänge ning ilusate ilmade korral naudime veerõõme nii meres kui ka mere ääres.Pirita Vaba Aja Keskuse siseruumides ning õuealadel. Lisaks toimuvad ka väljasõidud erinevatesse meelelahutusasutustesse.

Laagrivahetus “Noor kunstnik” vanusele 7-10 aastat toimub: 14.08-18.08

Linnalaager “Noor Kunstnik” on sobilik loomingulisele ja aktiivsele noorele, kes otsib lõbusat vaba aja veetmise võimalust. Seikluslikus linnalaagris otsime üheskoos linnaruumist värve läbi erinevate loominguliste ja kaasahaaravate tegevuste. Tegevused toimuvad Pirita rannas ja metsatukas, Pirita Vaba Aja Keskuse siseruumides ning õuealadel. Lisaks toimuvad ka väljasõidud erinevatesse meelelahutusasutustesse.

Täpsem info ja päevakava saadetakse laagrisse registreerumisel.

Laagripäev algab kell 9.00 ja lõpeb kell 16.00.

Osalustasu 60 eurot. Hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavate kohtade pileteid, sooja lõunat.

Laagris on 20 kohta. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Täpsema päevaplaani saadame nädal enne laagrit kõigile osalejatele e-mailile. Sama meiliga saadetakse laagrilistele ka osaleja ankeet registreerimisel märgitud eposti aadressile, mille palume digiallkirjastatult tagasi saata. Vajadusel saab ankeeti täita ka esimese laagripäeva hommikul kohapeal.

Laagritesse registreerimine.

Peale registreerimisvormi täitmist saadetakse teile kolme tööpäeva jooksul kinnitus laagrikoha broneerimiseks.

Mida laagrisse kaasa võtta:
• Isiklik veepudel on kohustuslik!
• Soovi korral tervislikud snäkid
• Riietus vastavalt ilmale, peakate
• Ühiskaart/õpilaspilet (Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub osaleja)

Kontakt: noorsootoo@piritavak.ee, +372 5205084