Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

“Suvitajad”. Väljasõit Endla teatrisse.

  • L, 4. märts

  • 16:15

  • Endla teater

  • 40€ (teatripilet, bussisõit, vaheajal salat, kook, kohv/tee)

Buss väljub Pirita kloostri parklast 16.15.

Etenduse algus 19:00

Lavastaja Ingomar Vihmar, autor Maksim Gorki

Osades: Priit Loog, Kati Ong, Karin Tammaru, Karl-Andreas Kalmet, Meelis Rämmeld, Ireen Kennik, Tambet Seling, Carita Vaikjärv,Märt Avandi, Ott Raidmets, Kleer Maibaum, Jane Napp, Enn Keerd ja Sten Karpov.

Suvi maal. Puhkus suvitusrajoonis. Lõpuks ometi on aega, et lõõgastuda ja elu üle järele mõelda, igatseda ja otsida, armuda ja armastada, muutuda paremaks inimeseks. Just siin, just nüüd saavad kokku tahe ja aeg, et midagi muuta! Ja nemad, need noored, ilusad ja haritud inimesed selles suves räägivad nii veendunult, nii tulihingeliselt armastusest ja elust, muutuste vajalikkusest, soovist teha midagi olulist. Nad teavad, et vaidlustes sünnib tõde ja nad on valmis oma hääled kähedaks vaidlema, sest nad on kindlad, et veel pisut ja see enesega rahulolematuse tunne läheb ära, elu omandab mõtte, saabub õnn ja kogu maailm muutub paremaks!
Aga ometi ei tule neil midagi välja. Ei tule, sest nad on vaid suvitajad – argielust põgenejad, ootamatud ja ajutised. Nad söövad ja joovad, suudlevad ja kaklevad, kurdavad ja vestlevad, laulavad ja laaberdavad, igavlevad ja igatsevad. Ja kaovad siis nagu tuhk tuulde.

Pileti eest saab tasuda Pirita Sotsiaalkeskuse kassas(6069050)

Lisainfo:Klaarika 53006226 või klaarika.post@piritavak.ee