Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

KOHAD TÄIS! Linnalaager “Noor kunstnik” juuli

  • E, 6. juuli –
    R, 10. juuli

  • 09:45

  • Pirita Vaba Aja Keskus Merivälja Tee 3

  • 50€

Linnalaager “Noor Kunstnik”
6. juuli- 10. juuli
7-9 aastastele

Registreerumine laagrisse algab 25. maist.

Pirita Vaba Aja Keskus kutsub lapsi taas linnalaagrisse, kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaega põnevalt ja kasulikult sisustada.

Nagu kunstilaagrile kohane, siis viie laagripäeva vältel saame palju maalida ja meisterdada. Lisaks õpime põhitõdesid fotograafiast ning kinematofraafiast. Inspiratsiooni saamiseks külastame põnevaid paiku ja looduskauneid kohti. Igal pool nähtu ja kogetu jäädvustame enda kätega loodud kunstitöödeks.

Tegevused toimuvad Pirita rannas ja metsatukas, Pirita Vaba Aja Keskuste siseruumides ning õuealadel. Laagri läbiviimisel arvestatakse kehtivate piirangutega ja osalejatele võimaldatakse regulaarne kätepesu.
Täpsem info ja kava peagi!

Laagripäev algab kell 9.45 ja lõpeb kell 17.00.

Linnalaager sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet.  Lõunane toitlustamine toimub St Patrick’s restoranis (Merivälja tee 5)

Laagris on 20 kohta. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Osalustasu 50 eurot.

Tulenevalt kehtestatud eriolukorrast riigis jälgime jooksvalt piiranguid ja nende leevendamist. Laagrivahetuste organiseerimisel võtame arvesse Eesti Vabariigi valituse poolt antud juhiseid.

Haigusnähtudega noori laagrisse vastu ei võta, laagrisse saabudes tuleb lapsevanemal allkirjastada tervisedeklaratsioon, millega kinnitatakse, et noor ei ole viimase 14 päeva jooksul puutunud kokku Covid-19 positiivse inimesega.

Kui oleme sunnitud laagrivahetused tulenevalt Eesti Vabariigi valitsuse juhistest ära jätma, siis tagastame laagrikoha eest tasutud tasu.

  • Igal laagrilisel tuleb kaasa võtta isiklik joogipudel- vähendame võimalikku piisknakkuse ohtu.
  • Käte pesemine seebi ja sooja veega toimub pärast iga tegevust vastavalt juhistele, lisaks on majja sisenemisel tagatud käte desinfitseerimisvahendid.
  • Järgime 2+2 reeglit nii palju kui võimalik.

Pärast registreerumist saadab andmebaas koheselt automaatse teate, et teie laps on registreeritud laagrisse ehk Pirita Vaba Aja Keskus on ankeedi kätte saanud. Automaatne teade on informatiivne ja ei kinnita laagri põhinimekirja pääsemist. Paari päeva jooksul aga võetakse Pirita Vaba Aja Keskuse töötaja poolt teiega e-posti teel uuesti ühendust ja teavitatakse, et kas laps on pääsenud laagri põhinimekirja või reservkohale.
Kui laps on pääsenud põhinimekirja, siis Pirita Vaba Aja Keskus esitab lastelaagri koha broneerimise eest arve 15€, mida registreerujale laagrikoha hilisemal loobumisel ei tagastata. Kolm nädalat enne laagri toimumist esitatakse arve 35€ laagrikoha lõplikuks tasumiseks. Arvete maksetähtaeg 3 päeva. Hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavate kohtade pileteid, iga päev sooja lõunat ja õhtuoodet.

Laagri osaleja ankeet saadetakse Teile e-mailile enne laagri toimumist või saab täita ka esimese laagripäeva hommikul kohapeal.

Täpsema päevaplaani saadame nädal enne laagrit kõigile osalejatele e-mailile.

Laagrisse registreerimine

Mida laagrisse kaasa võtta:
• Isiklik veepudel
• Soovi korral tervislikud snäkid
• Riietus vastavalt ilmale, peakate
• Ühiskaart (Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub osaleja)

Laagrisse registreerumisel on vajalik märkida osaleja ees- ja perekonnanimi, vanus, kontaktisiku nimi, telefoninumber, e-maili aadress, arve saaja isikukood, arve saaja nimi, arve saaja e-maili aadress. Ankeedis saab registreerida kuni kolm last korraga.