Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

Linnalaager “Linnadžungel”

  • E, 16. juuli –
    R, 20. juuli

  • 09:45

  • Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3

  • 50€

Linnalaager “Linnadžungel”
16.juuli – 20.juuli
10-13 aastastele

Laagrikohad on täitunud! Registreerumine laagrisse algas 7. maist.

Pirita Vaba Aja Keskus kutsub lapsi taas linnalaagritesse, kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaja põnevaks sisustamiseks.
Linnalaager “Linnadžungel” on sobilik aktiivsele ja seiklushimulisele noorele, kes otsib omale suveks lõbusat vaba aja veetmise võimalust. Laagri tegevused toetavad noore isiklikku arengut ning meeskonnatöö oskusi läbi erinevate lõbusate ning noortele huvipakkuvate tegevuste. Tegevused toimuvad Pirita rannas ja metsatukas, Pirita ja Mähe Vaba Aja Keskuste siseruumides ning õuealadel. Lisaks toimuvad ka väljasõidud erinevatesse meelelahutusasutustesse.

Laagripäev algab kell 9.45 ja lõpeb kell 17.00.

Linnalaager sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet. Laagrilisi toitlustab Pirita St. Patrick`s (Merivälja tee 5, Pirita), mis asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Pirita Vaba Aja Keskusest. St. Patrick`s pakub laagrilistele mitmekülgset ja tervislikku lõunasööki.

Laagris on 20 kohta. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Osalustasu 50 eurot

Pärast registreerumist saadab andmebaas koheselt automaatse teate, et teie laps on registreeritud laagrisse ehk Pirita Vaba Aja Keskus on ankeedi kätte saanud. Automaatne teade on informatiivne ja ei kinnita laagri põhinimekirja pääsemist. Paari päeva jooksul aga võetakse Pirita Vaba Aja Keskuse töötaja poolt teiega e-posti teel uuesti ühendust ja teavitatakse, et kas laps on pääsenud laagri põhinimekirja või reservkohale.
Kui laps on pääsenud põhinimekirja, siis Pirita Vaba Aja Keskus esitab lastelaagri koha broneerimise eest arve 15€, mida registreerujale laagrikoha hilisemal loobumisel ei tagastata. Kolm nädalat enne laagri toimumist esitatakse arve 35€ laagrikoha lõplikuks tasumiseks. Arvete maksetähtaeg 3 päeva. Hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavate kohtade pileteid, iga päev sooja lõunat ja õhtuoodet.

Laagri osaleja ankeet saadetakse Teile e-mailile enne laagri toimumist või saab täita ka esimese laagripäeva hommikul kohapeal.

Täpsema päevaplaani saadame nädal enne laagrit kõigile osalejatele e-mailile.

Mida laagrisse kaasa võtta:
• Vesi
• Vajadusel tervislikud snäkid
• Riietus vastavalt ilmale, peakate
• Ühiskaart (Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub osaleja)

Laagrisse registreerumisel on vajalik märkida osaleja ees- ja perekonnanimi, vanus, kontaktisiku nimi, telefoninumber, e-maili aadress, arve saaja isikukood, arve saaja nimi, arve saaja e-maili aadress. Ankeedis saab registreerida kuni kolm last korraga.

Info telefonil 645 7625