Teksti suurus:

‹ Tagasi (Sündmused)

Linnalaager “Liikuv noor”

 • E, 19. juuli –
  R, 23. juuli

 • 09:45

 • Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3

 • 50€

Linnalaager “Liikuv noor”
19. juuli – 23. juuli
12-14 aastastele

Varsti on algamas kauaoodatud suvevaheaeg ning Pirita Vaba Aja Keskus kutsub lapsi taas linnalaagritesse, kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaja põnevaks sisustamiseks.

Laagrisse on oodatud kõik noored olenemata eelnevast sportlikust kogemusest ja füüsilisest vormist. Laagri eesmärk on läbi mänguliste tegevuste saada teadmisi erinevatest spordialadest ning neid ka ise läbi proovida. Laagrinädala jooksul tutvume erinevate liikumis- ja sportmängudega, orienteerume parkides ning matkame metsas. Lisaks õpime põhitõdesid ujumisest basseinis ning ilusate ilmade korral naudime veerõõme nii meres kui ka mere ääres. Ajutegevust treenime läbi mälumängude, kabe ja male. Tegevused toimuvad Pirita rannas ja metsatukas, Pirita Vaba Aja Keskuste siseruumides ning õuealadel.

Tegevuste planeerimisel ja läbiviimisel arvestame kehtivate piirangutega ning võtame arvesse Eesti Vabariigi valitsuse poolt antud juhiseid. Laagrilistele tagatakse regulaarne kätepesu. Haigusnähtudega noor saadetakse laagrist koju.

Laagripäev algab kell 9.45 ja lõpeb kell 17.00.

Linnalaager sisaldab lõunasööki ja õhtuoodet.  Lõunane toitlustamine toimub St Patrick’s restoranis (Merivälja tee 5)

Laagris on 20 kohta. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Osalustasu 50 eurot.

Kui oleme sunnitud laagrivahetused tulenevalt Eesti Vabariigi valitsuse juhistest ära jätma, siis tagastame laagrikoha eest tasutud tasu.

 • Igal laagrilisel tuleb kaasa võtta isiklik joogipudel- vähendame võimalikku piisknakkuse ohtu.
 • Käte pesemine seebi ja sooja veega toimub pärast iga tegevust vastavalt juhistele, lisaks on majja sisenemisel tagatud käte desinfitseerimisvahendid.

Pärast registreerumist saadab andmebaas koheselt automaatse teate, et teie laps on registreeritud laagrisse ehk Pirita Vaba Aja Keskus on ankeedi kätte saanud. Automaatne teade on informatiivne ja ei kinnita laagri põhinimekirja pääsemist. Paari päeva jooksul võetakse Pirita Vaba Aja Keskuse töötaja poolt teiega e-posti teel uuesti ühendust ja teavitatakse, kas laps on pääsenud laagri põhinimekirja või reservkohale.

Kui laps on pääsenud põhinimekirja, siis Pirita Vaba Aja Keskus esitab lastelaagri koha broneerimise eest arve 15€, mida registreerujale laagrikoha hilisemal loobumisel ei tagastata. Kolm nädalat enne laagri toimumist esitatakse arve 35€ laagrikoha lõplikuks tasumiseks. Arvete maksetähtaeg 3 päeva. Hind sisaldab kõiki tegevusi, külastatavate kohtade pileteid, iga päev sooja lõunat ja õhtuoodet.

Laagri osaleja ankeet saadetakse Teile e-mailile enne laagri toimumist või saab täita ka esimese laagripäeva hommikul kohapeal.

Täpsema päevaplaani saadame nädal enne laagrit kõigile osalejatele e-mailile.

Laagrisse registreerimine  (NB! Laagrisse registreerimine algab 24.05 kell 10.00)

Mida laagrisse kaasa võtta:

 • Isiklik veepudel kohustuslik
 • Soovi korral tervislikud snäkid
 • Riietus vastavalt ilmale, peakate
 • Ühiskaart (Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub osaleja)

Laagrisse registreerumisel on vajalik märkida osaleja ees- ja perekonnanimi, vanus, kontaktisiku nimi, telefoninumber, e-maili aadress, arve saaja isikukood, arve saaja nimi, arve saaja e-maili aadress. Ankeedis saab registreerida kuni kolm last korraga.

Kontakt: noorsootoo@piritavak.ee, +372 520 5084