Teksti suurus:

‹ Tagasi (Huviringid)

Shindo

Alates 1.09.22

N kell 19.30-20.30

Juhendaja Aive Märtson
Registreerumine ja info: tel 56 355 436, rosmariin@gmail.com

Shindo sobib neile, kes soovivad vabaneda emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest ning tasakaalustada keha energiakanaleid!

Shindo on venitus-, lõõgastus- ja massaažiharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning tänapäeva teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast.

Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja. Stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu, vaevama hakkavad erinevad tervisehäired. Shindo abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjuseks.

Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste nagu lihaspingete, selja-, õlavöötme- ja kaelavaevuste ning radikuliidi, ishiase (kahe viimase puhul mitte ägedal perioodil) ja liigeseprobleemide puhul. Meetodil pole ühtegi vastunäidustust.  Sobib kõigile sõltumata vanusest.