Teksti suurus:

‹ Tagasi (Huviringid)

Pirita Vaba Aja Keskuse laulu- ja mänguring

3-4-aastased (lapsed, kes on 1. septembri seisuga saanud 3 aastaseks)
2 x nädalas T ja N 17.15-17.45

4-5-aastased (lapsed, kes on 1. septembri seisuga saanud 4 aastaseks)
2 x nädalas T ja N kell 17.50-18.25
II grupp K kell 18.10-18.45

5-7-aastased
T ja N (tund 2 x nädalas) kell 18.30-19.10
II grupp T ja K kell 18.50-19.30

Kuutasu 2 korda nädalas osalejale 25 eurot

Juhendaja Egle Kanep
Registreerimine ja info egle.kanep@gmail.com

Mis me teeme?
Tunnid on üles ehitatud mänguliselt ja vaheldusrikkalt, et rahuldada lapsele omast liikumisvajadust ning arendada ka lapse loovust. Samas on kõik tegevused eesmärgistatud last muusikaliselt arendavalt. Selle kõrval on väga oluline ka sotsiaalse arengu aspekt – suhtlemis/esinemisjulgus, asjade jagamine, teistega arvestamine. Tundides laulame, õpime laulumänge, erinevaid tantse, kuulame muusikat, mängime ja improviseerime erinevatel pillidel (3aastased kasutavad rütmipillid, alates 4. eluaastast lisanduvad ka Orff-instrumentaariumi pillid). Alates 3. eluaastast õpime tundides ka mikrofoni kasutamist.

Meie õppeaasta kestab septembrist kuni mai lõpuni ning selle jooksul saame kõik kokku ka suurematel üritustel külaliste/vanematega. Traditsioonilisteks üritusteks on kujunenud isade- ja emadepäeva tähistamine ning temaatilised jõulu- ja kevadpeod.

Millal võib tulla?
Õppeaasta kestab meil septembri algusest kuni mai lõpuni. Kuna tunnid on üles ehitatud lapse muusikalisi võimeid arendavalt, siis oleks parim aeg liituda kohe sügisest. Kui aga väike muusik avastab endas pisiku hiljem, siis on uksed ka muul ajal avatud. Sel juhul aga oleks targem eelnevalt uurida, kas soovitud rühma kohti on.

Save