Teksti suurus:

‹ Tagasi (Huviringid)

Nextep kitarrikool algajatele noortele ja täiskasvanutele

Alates september 2023

NELJAPÄEVITI kell 17.30 (Pirita päevakeskuses, Metsavahi tee 4)

Juhendaja Mirjam Kivisild
Registreerumine ja info: 56503585, mirjamkivisild@gmail.com

Kitarrikursus algajatele

Nextep kitarrikool on suunatud kõikidele teismelistele ja täiskasvanud kitarrihuvilistele.
Õppida saavad nii algajad, kes pole veel ühtegi kitarrikeelt varem katsunud kui ka need, kellel juba mõned akordid selged või ka need, kes juba aastaid kitarri mänginud.
Miks tulla kitarrikursusele? Üksinda pusides jääb sageli asi pooleli. Kursuse formaat annab ette konkreetse raja, mida mööda harjutades samm-sammult edasi liikuda.
Kursusel harjutame tegema muusikat teistega koos – mitmehäälselt, ühes rütmis.
Ühed viisi, teised akorde või mõnda muud osa. Internetiavarustest leiab küll palju informatsiooni ja nõuandeid, aga kursuse formaadis teistega koos õppimine annab välise motivatsiooni ja väikese sotsiaalse surve antud perioodiks asi lõpuks “kätte võtta” ja pideva tagasiside abil päriselt nähtavaid edusamme teha.
Üks küsimus, mis võib kursusega seoses tekkida on see, et mis siis kui ei jõua piisavalt palju harjutada ja ei püsi teiste tempoga kaasas? Oleme sellega arvestanud, et õppimise kiirus ja ka ajaline ressurss koduseks harjutamiseks võib olla väga erinev, sellepärast oleme loonud harjutustele ja lugudele erinevad raskusastmed, kus igaüks saab endale sobiva väljakutse valida. Anna oma parim ja sellest täiesti piisab!