Teksti suurus:

‹ Tagasi (Huviringid)

Arrakis Tantsustuudio idamaised tantsud

Alates 5.09.22

E kell 19.15-20.15
K kell 19.15-20.15

Registreerumine ja info: tel 505 1357, info@jelena.ee

www.arrakis.ee

Arrakis tantsustuudio tegutseb aastast 2009, õpetades peamiselt idamaist (kõhutants) ja tribal fusion tantsu. Esimesed tantsutunnid toimusid Kuressaares, hetkel tegutseb stuudio nii Tallinna kesklinnas, Pirital kui ka endiselt Kuressaares.

Pirita Vaba Aja Keskuse ruumides toimuvad kaks korda nädalas idamaise tantsu treeningud kesk-edasijõudnud tasemele. Grupp alustas 2012 sügisel. Uuel hooajal on plaanis käivitada ka algajate grupp null tasemest. Professionaalse treeneri  juhendamisel õpitakse idamaise tantsu põhitehnikaid – pehmet, voolavat ja naiselikku keha tunnetamist, mille kujundatakse kauniks väljendusrikkaks tantsuks. Tavapärasele kõhutantsule lisaks õpitakse ka erinevaid idamaiseid folkloorseid tantsustiile.

Kõhutants sobib igas vanuses ja vormis naisele ning ei eelda eelnevaid tantsukogemusi. Idamaine tants parandab füüsilist vormi, treenib keha erinevaid piirkondi, õpetab keha lõdvestama, muudab selle plastilisemaks ja liikuvamaks ning kindlasti annab rõõmsa tuju vähendades selle läbi stressi. Pirita Vaba Aja Keskuses toimuvad ka stuudio raames kaks korda aastas suured idamaised kontserdid – hooaja lõpetuseks kevadkontsert ja jõulukontsert, kus stuudio liikmed esitavad soovi korral hooaja jooksul õpitud tantse, kontserte rikastavad ka külalisesinejad. Siiski treeningutel osaleja ei ole kohustatud esinema, tantsutundides võib osaleda täpselt oma soovide järgi.